Rýchlo, zdravo a chutne / LRfit

O nás


Vítame Vás na našej stránke 🙂
Obaja sa už dlhú dobu zaoberáme zdravou výživou, chudnutím a fitness a zdravým životným štýlom. Richard ako osobný tréner I. a II. stupňa absolvoval kurz akreditovaný Alianciou výživových poradcov ČR (Nutris) a získal certifikát s medzinárodnou platnosťou, ktorý ho oprávňuje vykonávať pracovnú činnosť poradca pre výživu. Spoločne sme absolvovali kurz výživy (Welko), kde bolo témou aj tvorba stravovacích plánov a zásady pri tvorbe jedálničkov.
Zo začiatku sme naše zdravé recepty prezentovali na našej facebookovej stránke Rýchlo, zdravo a chutne, ale po množstve správ a dotazov sme sa rozhodli vydať NAŠE KNIŽKY tých najlepších a najosvedčenejších receptov, ktorých autormi sme my dvaja.
V knižkách Vám ponúkame množstvo inšpirácií na prípravu jednoduchých zdravých jedál a nápojov počas celého dňa. Pri každom recepte sú uvedené nutričné hodnoty, vypočítané podľa www.kaloricketabulky.sk.
Prajeme Vám veľa chuti do varenia a pečenia a hlavne veľa pozitívneho myslenia, s ním je život vždy jednoduchší a krajší. A ak navyše budete pripravovať jedlo s láskou, vždy Vám bude chutiť viac.

Knižky si môžete objednať priamo tu. 🙂

 

Lucia&Richard

Autor fotografií: Jozef Kadela